2024-06-30
czerwiec
W ostatnich tygodniach "Tropiciele"odwiedziły Teatr Ziemi Rybnickiej, gdzie miały okazję zobaczyć przedstawienie p.t. "Bajka o kolorach". W drodze powrotnej odwiedziliśmy rybnicki rynek, fontanny na Placu Wolności oraz obserwowaliśmy zmieniająca się przyrodę w związku z nadejściem lata. Prowadziliśmy również obserwacje przyrodnicze z użyciem lupy w naszym ogrodzie przedszkolnym. W maju na "Urodzinach Rodziny" gościli u nas nasi rodzice, pięknie wystąpiliśmy dla nich i otrzymaliśmy gromkie brawa. W ostatnich dniach podsumowaliśmy nasze projekty: "Angielski jest fun-tastyczny" oraz "Sztuka emocji", każdy otrzymał certyfikat uczestnictwa. Wzięliśmy udział w "III Biegu Społecznej", gdzie wszystkie przedszkolaki otrzymały medale za udział w zawodach. 1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka w naszym przedszkolu były zabawy, prezenty oraz pyszne lody. 17 czerwca braliśmy udział w warsztatach cukierniczych w "Bombonie". Dzieci obserwowały proces powstawania karmelu oraz własnoręcznie każdy skręcił swojego lizaka oraz otrzymał dyplom karmelarza. Zabawy i śmiechu było co nie miara. W drodze powrotnej odwiedziliśmy pobliski plac zabaw. W czerwcu odwiedziliśmy bibliotekę, aby podziękować Paniom za całoroczną współpracę. A na najbliższe dwa miesiące wakacji życzymy wszystkim słońca, uśmiechu i radości na letnie dni!